Kauno diena. Tekstilės bienalė: nuo tradicinių audinių iki sumanių drabužių

Tema:Naujienos, Straipsniai

Protingi drabužiai, reaguojantys į vilkinčiojo emocinę būseną, pasaulinės tekstilės žvaigždės, jėgas suvieniję vizualiojo meno ir šokio atstovai – visa tai bus galima išvysti po savaitės prasidedančioje Kauno bienalėje „Tekstilė‘11“.

Trys laiko kryptys

„Per bienalę Kaunas taps ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio tekstilės sostine“, – užsiminė bienalės valdybos pirmininkė tekstilininkė Laima Oržekauskienė.

Šiemetė bienalės programa susideda iš trijų dalių, angliškai skambančių tarsi komandos arba magnetolos mygtukų pavadinimai: „Dar kartą“ (Rewind), „Šokam“ (Play) ir „Pirmyn“ (Forward).

„Programų pavadinimai simbolizuoja tris laiko kryptis mene: praeitį, dabartį ir ateitį. Bienalė šiais metais kalba apie meną, mokslą ir pramonę. Po bienalės stogu šiemet glaudžiasi konkursinė ir kviestinių menininkų parodos, didžiausia Europoje tekstilės konferencija, išmaniosios tekstilės paroda, šokio ir vizualiųjų menų programa, Fluxus savaitė ir daugybė kitų renginių“, – vardijo bienalės vadovė menotyrininkė Virginija Vitkienė.

Daugiau kaunodiena.lt

 

Atgal

One Response to Kauno diena. Tekstilės bienalė: nuo tradicinių audinių iki sumanių drabužių

  • Daiva Kojelytė-Marrow

    Atskyta į:%Y-%m-%d, %I:%M %p

    Nuostabi paroda, stiprūs darbai – ačiū organizatoriams už suteiktą garbę Kaunui pamatyti tokį grožį.