Šiuolaikinio meno platforma Art-Cart skelbia išskirtinį konkursą

Tema:Naujienos

1655700_490657684377647_1052227628_o Virtuali šiuolaikinio meno platforma Art-Cart skelbia išskirtinį konkursą, kurio dalyviais gali tapti kiekvienas Art-cart tinklalapio menininkas. Visi tinklalapio naudotojai, registruodamiesi tinklalapyje ir įkeldami kūrinius pardavimui, turi galimybę laimėti kvietimą surengti parodą Nacionalinio M. K. Čiurlionio muziejaus Kauno Paveikslų galerijoje (K. Donelaičio g. 16, Kaunas). Konkurse gali dalyvauti visi menininkai, dizaino kūrėjai, individualiai ir grupėse kuriantys asmenys.

KONKURSO SĄLYGOS:
- konkurso trukmė: sausio 28 d. – liepos 1d.
- tinklalapyje privalo būti įkelta ne mažiau kaip 5 darbai;
- konkurso pabaiga – liepos 1 diena; naudotojai, įkėlę kūrinius vėliau, konkurse nedalyvauja;
- laimėtojo paroda įvyks 2014 m. lapkričio mėnesį (trukmė 1 mėn.);
- konkurso komisija rinks laimėtoją, remdamasi tinklalapyje įkeltais kūriniais; parodoje gali būti eksponuojama daugiau to paties autoriaus darbų; parodos ekspozicija bus detaliau derinama su laimėtoju po jo paskelbimo.

Art-Cart – tai vienintelis Lietuvoje interaktyvus tinklalapis, veikiantis kaip menininkų kūrybos sklaidos bei pardavimų platforma. Art-cart skirtas vystyti kūrybinį verslą ir meno vartojimą plačiuose visuomenės sluoksniuose, siekia plėsti lietuviškos meno produkcijos rinką tarptautiniu mastu ir didinti jaunų menininkų kūrybos sklaidą. Art-cart suteikia menininkui galimybę būti matomu virtualioje aplinkoje, kuri šiandien jau yra tapusi viena populiariausių ir svarbiausių platformų visame pasaulyje. 

Tinklalapis dirba su partneriais žiniasklaidos srityje, todėl jo nariai yra pristatomi ne tik internetiniame puslapyje, bet ir periodiškai rengiamose publikacijose spaudoje bei kituose su projektu susijusiuose renginiuose. Menininkai, įkėlę ne mažiau, kaip 10 kūrinių turi galimybę būti pristatyti tituliniame Art-Cart puslapyje (trumpas pristatymas ir interviu).

Jei turite klausimų, susisiekime: info@art-cart.eu

Atgal

Komentavimas išjungtas.