KAUNO BIENALĖS EDUKACINĖ PROGRAMA ARTĖJA FINIŠO LINK

Tema:Naujienos

Jau visų pamėgta Kauno bienalės edukacinė programa artėja finišo link, tad kviečiame visus prisijungti prie šio puikaus edukacijos maratono uždarymo. Šią paskutiniąją savaitę esame paruošę dėmesį patrauksiančių kūrybinių dirbtuvių, susitikimų. Tad pradėkime nuo pradžių.

Trečiadienį (lapkričio 27 d.) vyksta netradicinės, daugiausiai dėmesio sulaukusios pamokos moksleiviams. 

Lapkričio 28 d., 17:00 Kauno paveikslų galerijoje (K. Donelaičio g. 16) kviečiame į susitikimą su Kauno bienalės menininke Renata Laurinavičiūte. Pagrindinė  medžiaga jos kūryboje – moterų plaukai, kūno dalelės, saugančios kūne įsirašančias individualias asmens patirtis ir istoriją. Renatos kūrinių santykis su žmogumi visiškai atvirkščias, artimas ir intymus. Toks kūrinių pobūdis atveda suvokėją prie moters tapatybės ir išgyvenimų temos. Susitikime su Renata Laurinavičiūte taip pat svečiuosis moterų draugija, kovojanti prieš moterų smurtą.

Lapkričio 30 d., 12 val Kauno Paveikslų galerijoje vyks EKOLOGINĖS kūrybinės DIRBTUVĖS kartu su “Šeimininke”. Bus daug žurnalų!

Gruodžio 1 d., 12 val. M. Žilinsko galerijoje L’Officiel pristato mados istorijos paskaitą, kurią ves ivaizdžio dizainerė, „Philosophy of Image” studijos įkūrėja Olesė Kekienė. O. Kekienė yra baigusi aprangos dizaino bakalauro bei mados dizaino magistro studijas. O. Kekienė yra įvaizdžio dizainerė, seminarų apie madą, stilių ir įvaizdį autorė ir lektorė, publikacijų spaudoje mados temomis autorė. Konsultuoja individualius klientus ir įmones įvaizdžio klausimais, igametė patirtis dirbant mados, reklamos ir individualiose fotosesijose.

SVARBU!!! Gruodžio 1 d., 12:30, M. Žilinsko galerijoje vyks edukacinės programos UŽDARYMAS: tęstinių projektų pristatymas, šventinis tortas ir dar kelios detalės, apie kurias sužinosite tik atėję gruodžio 1 d., 12:30!

 

Atgal

Komentavimas išjungtas.