KAUNO BIENALĖS “UNITEKSTAS” UŽDARYMAS

Tema:Naujienos

Mielieji bienalės menininkai, savanoriai, rėmėjai, vertintojai, partneriai, bičiuliai,

tariame didelį AČIŪ visiems, kurie šiais metais buvote kartu su mumis. Už šį puikų, kaip visada didelio dėmesio sulaukusį, renginį esame dėkingi jį sukūrusiems menininkams, SAVANORIAMS, ir, žinoma, visiems bienalės partneriams ir rėmėjams. Tikrai nuoširdžiai sakome, kad be jūsų šis renginys tiesiog nebūtų įvykęs.

Pradedant naujuosius 2014-uosius metus, norėtume jus visus pakviesti į Kauno bienalės uždarymą, kuris vyks paskutiniąją bienalės dieną - 2014 metų sausio 5 d. (SEKMADIENĮ), nuo 16 val. M. Žilinsko galerijoje (Nepriklausomybės a. 12). Jau turėsime 2-ąjį šių metų Kauno bienalės katalogo tomą. Kiekvienas, atsinešęs pirmąją katalogo dalį, antrąją kartu su specialiu dėklu gaus nemokamai! Pažadame – kataloge rasite iki šiol slėptus tekstus apie kūrinius, ekspozicijas, menininkus. Katalogas sklidinas bienalės veiksmo ir ne tik kūrinių, bet ir edukacinių programų dalyvių, parodos lankytojų nuotraukų.

Uždarymo programoje – katalogo pristatymas, 9-osios bienalės prisiminimai, virtualaus projekto „Art-cart“ pristatymas bei vaišės!

Paskutinė galimybė aplankyti bienalės parodas M.Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas) ir Kauno Paveikslų galerijoje (K. Donelaičio g. 16, Kaunas) – 2013 m. gruodžio 27-29 d. (penktadienį-sekmadienį) ir 2014 m. sausio 2-5 d. (ketvirtadienį-sekmadienį). MALONIAI LAUKIAME!!!!

RVPS press@biennial.lt, bet galima atvykti ir nesiregistravus – su draugais, bičiuliais, bendraminčiais … ir po vieną, nes čia tikrai (at)rasite ir bičiulius, ir bendraminčius!!!!

 

Šiltų ir jaukių šv. Kalėdų linkėdami,

 Kauno bienalės komanda!

 

Atgal

Komentavimas išjungtas.